O nás

Webovou prezentaci termovizního měření INFRAKAMERA.CZ provozuje naše společnost IR INSPECTIONS, s.r.o. Webová stránka je věnována celkové problematice infračervené termografie.

Naším výstupem není pouze pěkný barevný obrázek, který sám o sobě objednateli moc neřekne, ale souhrn informací, které z termovizního snímku vyplívají a následně i návrh řešení případného problému.

Během měření používáme nejen špičkovou termovizní kameru společnosti Fluke, ale i další kalibrované přístroje, jako například kontaktní teploměr od společnosti Testo se sondou měřící relativní vlhkost a čidlem měřící součinitel prostupu tepla. Cílem je získat na základě přesného určení okrajových podmínek, co nejreálnější výstup. Získaná data jsou pak vyhodnocována ve speciálním programu a objednateli jsou následně předány požadované informace ve srozumitelné formě.

Odbornou garanci měření, výstupů a dalších poznatků zaručuje náš odborný pracovní kolektiv, ve kterém se nachází energetický auditor registrovaný na seznamu Ministerstva průmyslu a obchodu, stavební inženýr autorizovaný v oboru pozemních staveb a energetickém auditorství, strojní inženýr v oboru konstrukčního a procesního inženýrství a inženýr v oboru analytické chemie.

V roce 2010 jsme získali dotaci od Ministerstva průmyslu a obchodu na termografickou analýzu typizovaných konstrukčních soustav. Podílíme se i na vývoji metody kontroly kvality svárů nedestruktivní termografickou metodou pro společnost ŠKODA AUTO a.s.

Pokud budete mít dotaz, kontaktujte nás a my Vám rádi obratem odpovíme.
Na případnou spolupráci za společnost IR INSPECTIONS, s.r.o. se těší David Knill.

IR Inspections